Vlc Media Player Indir Full (32-64 Bit) – Türkçe

By | May 25, 2022

Vlc Media Player İndir

VLC Media player Indir, çoğu multimedya dosyalarını ve DVD’leri, Ses CD’lerini, VCD’leri ve çeşitli akış protokollerini oynatan ücretsiz ve açık kaynaklı bir çapraz platform multimedya oynatıcı ve çerçevesidir. VLC, Windows, Linux, Mac OS X, BSD, iOS ve Android dahil olmak üzere tüm büyük işletim sistemleri için kullanılabilir. VLC Media Player, en popüler ve yaygın olarak kullanılan medya oynatıcılardan biridir. Hemen hemen her tür video veya ses dosyasını oynatabilmesi, kullanıcı dostu arayüzü ve çok çeşitli özellikleri ile bilinir.

VLC Media Player 3 milyardan fazla indirilmiştir ve tüm büyük işletim sistemlerinde ücretsiz olarak mevcuttur. İster film izliyor, ister müzik dinliyor veya video izliyor olun, VLC Media Player harikadır. VLC Media Player, birçok kişi tarafından yaygın olarak kullanılan ücretsiz ve açık kaynaklı bir medya oynatıcıdır. Basit bir arayüze sahiptir ve hemen hemen her tür video veya ses dosyasını oynatabilir. Ayrıca Windows, Mac, Linux ve Android dahil olmak üzere çeşitli platformlar için kullanılabilir.Vlc Media Player Indir

VLC media player Indir’in özellikleri şunları içerir:

 • MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, MP3 ve OGG dahil olmak üzere çok çeşitli ses ve video formatları için destek
 • DVD, VCD ve CD oynatabilme
 • HTTP, RTP ve MMS gibi akış protokolleri için destek
 • Video ve ses dosyalarını çeşitli biçimlere dönüştürme yeteneği
 • Dış görünümler ve eklentiler için destek
 • Platformlar arası uyumluluk (Windows, macOS, Linux, iOS ve Android için kullanılabilir)
 • VLC medya oynatıcı, çeşitli amaçlar için kullanılabilen çok yönlü bir multimedya oynatıcıdır.
 • İster ses veya video dosyalarını oynatmak, ister ses veya video içeriği akışı yapmak isteyin, VLC medya oynatıcı göreve bağlıdır.

VLC’yi ücretsiz olarak indirebilir miyim?

Evet, VLC Media player Indir, VideoLAN web sitesinden indirilebilen ücretsiz ve açık kaynaklı bir medya oynatıcıdır. VLC, Windows, Mac, Linux ve Android için kullanılabilir. VLC, çok çeşitli ses ve video formatlarını oynatabilen çok yönlü bir medya oynatıcıdır. Yerel medya dosyalarını oynatmaya ek olarak, internetten medya akışı yapmak için VLC de kullanılabilir. YouTube, Dailymotion ve Twitch’ten akış videoları oynatmak için VLC’yi kullanabilir.

VLC’yi bilgisayarıma nasıl kurarım?

Bilgisayarınıza VLC kurmanın birkaç yolu vardır:
VLC yükleyicisini resmi web sitesinden indirin.
Yükleyiciyi çalıştırın ve talimatları izleyin.
Tercihler penceresini kapatın ve Medya menüsünü açın.
Dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra videoyu VLC’de veya başka bir medya oynatıcıda izleyebilirsiniz.

VLC Medya oynatıcı Sistem Gereksinimleri

Bir VLC medya oynatıcısını çalıştırmak için sisteminizin aşağıdaki minimum gereksinimleri karşılaması gerekir:

 • Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10.
 • Pentium 4 veya üstü.
 • 512 MB RAM’e sahiptir.
 • 100 MB boş sabit disk alanı.
 • DirectX 9.0c veya üstü.

Çözüm

Gördüğümüz gibi, VLC Media Player İndir, güçlü ve çok yönlü bir araçtır. Çeşitli ses ve video dosyalarını ve DVD’leri, CD’leri ve VCD’leri oynatabilir. İnternet üzerinden ses ve video akışı yapmak için de kullanabilir. Ayrıca VLC Media Player, ses ve video kaydedebilir ve farklı dosya formatları arasında dönüştürme yapabilir. Genel olarak, VLC Media Player, ses veya video dosyalarını oynatması veya yönetmesi gereken herkes için harika bir araçtır. Okuduğunuz için teşekkürler!

Leave a Reply

Your email address will not be published.