The sims 4 Indir – Full Türkçe İndir

By | June 13, 2022

The sims 4 indir

The Sims 4 Indir, oyuncuların “Sims” adı verilen sanal insanları yaratmalarına ve kontrol etmelerine olanak tanıyan bir Life simülasyon oyunudur. Oyuncular benzersiz görünümlere, kişiliklere ve davranışlara sahip Sim’ler oluşturabilir. Sim’ler birbirleriyle romantik ilişkiler, arkadaşlıklar ve hatta rekabetler dahil olmak üzere çeşitli şekillerde etkileşime girebilir. The Sims 4 ayrıca oyuna yeni mobilyalar, giysiler ve saç stilleri gibi yeni İçerikler ekleyen çeşitli genişleme paketleri içerir. Sims 4 PC, Mac, Xbox One ve PlayStation 4 için kullanılabilir.

The sims 4 İndirme Özellikleri

 • The Sims 4, oyuncuların “Sims” olarak bilinen sanal insanları yaratmalarına ve kontrol etmelerine olanak tanıyan bir Life simülasyon oyunudur.
 • Sim’ler birbirleriyle romantik ilişkiler, arkadaşlıklar ve hatta rekabetler dahil olmak üzere çeşitli şekillerde etkileşime girebilir.
 • Sims 4 ayrıca evler ve işyerleri inşa etmek ve Sim’lerin yaşlanıp ölmesi gibi yeni özellikler sunar.
 • Oyun gerçek zamanlı olarak oynanır, yani zaman geçtikçe Sim’ler yaşlanır ve oyuncular Sim’lerinin başkalarıyla nasıl etkileşime gireceğini kontrol edebilir.The sims 4 Indir

Sims 4 nereden indirilir?

The Sims 4’ü çeşitli web sitelerinden indirebilirsiniz, ancak onu elde etmek için en güvenilir yer resmi Web Sitesindendir. Orada oyunun en son sürümünü ve mevcut güncellemeleri bulacaksınız. Ayrıca resmi Web sitesinde The Sims 4 için oyun deneyiminizi geliştirmenin harika bir yolu olabilecek çeşitli modlar ve özel İçerikler bulabilirsiniz.

Sims 4 ücretsiz mi?

Sims 4 erişilebilir değil. Ancak, ücretsiz oynamanın çeşitli yolları vardır. Origin üzerinden ücretsiz deneme için kaydolabilir veya mevcut birçok ücretsiz oynama seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca, ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve size ek oyun deneyimi kazandıracak, hayran yapımı birkaç mod ve özel İçerik de vardır.

kaç GB Sims 4 toplam mı?

Sims 4 toplamda yaklaşık 6.4 GB’dir. Temel oyunu ve şimdiye kadar yayınlanan tüm güncellemeleri ve genişletme paketlerini içerir. Mevcut İçeriğin tamamını indirip kurmayı planlıyorsanız, dosya boyutunun 10 GB’a yakın olmasını beklemelisiniz.

Sims 4 Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit), 8, 8.1 veya 10
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz
 • Bellek: En az 4 GB RAM
 • Sabit Disk: 18 GB Sabit Disk alanı
 • Ekran Kartı: Pixel Shader 3.0 destekli 128 MB video belleği.
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Ses Kartı: DirectX 9 Uyumlu Ses Kartı

Çözüm

The Sims 4 Indir, oyuncuların “Sims” adı verilen sanal insanlar yaratmasına ve kontrol etmesine izin veren bir oyundur. Oyuncular, farklı kişiliklere, görünüşlere ve yeteneklere sahip Sim’ler oluşturabilir ve ardından hayatları hakkında hikayeler anlatmak için onları evlere ve topluluklara yerleştirebilir. Sims 4, kişilik özellikleri, duygular ve oyunculara benzersiz Sim’ler yaratmaları ve heyecan verici hikayeler anlatmaları için daha fazla yol sunan bina özelleştirmesi gibi yeni özellikler içerir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.