Sketchup Indir Ucretsiz (32-64 Bit) – Full Türkçe 2022

By | May 26, 2022

Sketchup İndir

SketchUp Indir, mimari, iç tasarım, peyzaj mimarlığı, inşaat ve makine mühendisliği, film ve video oyunu tasarımı gibi çeşitli çizim uygulamaları için bir 3D modelleme bilgisayar programıdır. SketchUp, bir haritalama, ölçme ve navigasyon ekipmanı şirketi olan Trimble Navigation’a aittir.

Sketchup, mimarlar, mühendisler ve inşaat profesyonelleri için tasarlanmış bir 3D modelleme programıdır. Bina, köprü ve diğer yapıların modellerini oluşturmak için kullanılır. Sketchup, onu doğru 3D modeller oluşturmak için güçlü bir araç haline getiren çok çeşitli özelliklere sahiptir.Sketchup Indir

Sketchup Indir’in temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

  • Doğru 3B yapı modelleri oluşturma yeteneği.
  • 3B modelleri işlemek için çok çeşitli araçlar.
  • Gerçekçi dokular ve ışık efektleri oluşturma yeteneği.

SketchUp ücretsiz mi?

Evet, SketchUp ücretsiz bir 3D modelleme programıdır. Resmi SketchUp web sitesinden indirebilirsiniz. Ancak, daha fazla özellik ve araca erişmenizi sağlayan ücretli bir Pro sürümü de vardır.

Hangisi daha iyi, AutoCAD veya SketchUp?

Bireysel tercihlere ve ihtiyaçlara bağlı olduğu için kesin bir cevap yoktur. Ancak hem AutoCAD hem de SketchUp, çeşitli tasarım projeleri için güçlü araçlardır. Hangisini kullanacağınızdan emin değilseniz, hangisinin sizin için daha iyi çalıştığını görmek için her iki programı da denemek faydalı olabilir.

SketchUp’ın maliyeti nedir?

SketchUp, hem ücretsiz hem de ücretli sürümlerde mevcuttur. Ücretsiz sürüm SketchUp Make ve ücretli sürüm SketchUp Pro’dur. SketchUp Pro’nun yıllık maliyeti 495 dolar. Ayrıca 30 günlük ücretsiz deneme sürümü de mevcuttur.

SketchUp Sistem Gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Microsoft Windows® 7, 8 veya 10
  • İşlemci: Intel Pentium 4 2.0 GHz (64-bit işlemci önerilir) veya eşdeğeri
  • Video kartı: 512 MB veya daha yüksek belleğe sahip 3D sınıfı video kartı
  • Boş sabit disk alanı: 3 GB

Çözüm

SketchUp Indir, çeşitli amaçlar için kullanılabilecek güçlü bir araçtır. Kullanıcı dostudur ve yeni başlayanlar ve ileri düzey kullanıcılar için uygun çok çeşitli özelliklere sahiptir. Mevcut en çok yönlü 3D modelleme yazılımı olmasa da, çeşitli amaçlar için 3D modeller oluşturmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.