Mount Blade 2 Bannerlord Indir – Full Türkçe İndir

By | June 13, 2022

Mount Blade 2 Bannerlord Indir

Mount Blade 2 Bannerlord Indir, TaleWorlds Entertainment tarafından geliştirilen bir sandbox aksiyon-RPG strateji video oyunudur. Kalradya’nın orta çağdan kalma kalp kıtasına dayanan 2010 Mount&Blade: Warband oyununun bir öncesidir. Oyun 2012’de duyuruldu ve 30 Mart 2020’de Microsoft Windows, macOS ve Linux için piyasaya sürüldü. Oyun, “Kanada İmparatorluğu İç Savaşı” olarak bilinen bir dönemde, selefinden 210 yıl önce geçiyor. Kanada İmparatorluğu, İmparator Persius’un ölümünden sonra çok sayıda rakip krallığa bölündü. Oyuncu, bir ordu kurarak ve derebeyliklerini yönetirken savaşlarda savaşarak güçlü bir lord olmaya çalışan özel bir kahramanı kontrol eder.Mount Blade 2 Bannerlord Indir

Mount Blade 2 Bannerlord İndir Özellikleri

Mount Blade 2 Bannerlord beta sürümü çıktı ve hala devam eden bir çalışma olmasına rağmen, beğenilecek çok şey var. İşte oyunun en umut verici özelliklerinden bazıları.

  • Mount & Blade II: Bannerlord, beğenilen ortaçağ savaş simülatörü Mount & Blade: Warband’ın uzun zamandır beklenen devam oyunudur. Oyun, oyuncuların kurgusal Kalradya ülkesinde bir savaşçının kontrolünü ele geçirmesiyle, selefinin kaldığı yerden devam ediyor.
  • Ancak Mount & Blade: Warband sağlam bir temel iken, Bannerlord bu temel üzerine büyük bir şekilde İnşa etmeyi vaat ediyor. Oyun tamamen yeni bir Motor, geliştirilmiş grafikler ve bir dizi yeni özellik ve oyun mekaniği içeriyor.
  • En umut verici yeni özelliklerden biri, geliştirilmiş yapay zekadır. Mount & Blade: Warband’da A.I. genellikle tekrarlayıcı ve öngörülebilir olduğu için eleştirildi. Ancak Bannerlord’da A.I. tamamen elden geçirilmiştir.
  • Oyun aynı zamanda her zamankinden daha rekabetçi ve dengeli olmayı vaat eden yeni bir çok oyunculu modu da içeriyor. Ayrıca, geliştirilmiş bir karakter yaratma sistemi ve yepyeni bir görev sistemi de dahil olmak üzere birçok yeni tek oyuncu özelliği var.
  • Tabii ki en önemlisi Bannerlord’un hala devam eden bir çalışma olması. Beta şu anda yalnızca Steam Erken Erişim üyeleri tarafından kullanılabilir.

Mount Blade 2 Bannerlord Sistem Gereksinimleri

Mount Blade 2 Bannerlord’u teknik sorun olmadan çalıştırmak için minimum ve önerilen Sistem Gereksinimlerini kontrol edin ve çalıştırıp çalıştıramayacağınızı test edin.

Minimum sistem gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit veya daha yenisi
  • İşlemci: Intel i3-2100T @ 2.50 GHz veya AMD FX-4100 @ 3.60 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 650 2GB veya AMD Radeon HD 7750 2GB

Çözüm

Mount Blade 2 Bannerlord İndir incelememizi, oyunu satın alıp almama konusunda karar verirken faydalı bulduğunuzu umuyoruz. Genel olarak, oyundan keyif aldık ve fiyatına değdiğini hissettik. Grafikler ve oynanış birinci sınıf ve yalnızca çok oyunculu modun eklenmesi tekrar oynatma değerine katkıda bulunuyor. Ortaçağ savaş oyunlarının hayranıysanız, Mount and Blade 2 Bannerlord’u denemek isteyeceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.