Gta 4 İndir – Full Complete Edition Türkçe + Kurulum

By | May 30, 2022

Gta 4 İndir

GTA 4 İndir, Rockstar Games tarafından yayınlanan ve Rockstar North tarafından geliştirilen 2008 açık dünya aksiyon-macera video oyunudur. Oyun, Grand Theft Auto serisinin dokuzuncu oyunudur ve PlayStation 3 ve Xbox 360 konsolları için 29 Nisan 2008’de ve Microsoft Windows için 2 Aralık 2008’de piyasaya çıkmıştır. Grand Theft Auto serisinin 2004’lerden bu yana ilk ana girişidir. Grand Theft Auto San Andreas.

New York merkezli kurgusal bir şehir olan Liberty City’de geçen tek oyunculu hikaye, Doğu Avrupa savaş gazisi Niko Bellic’i takip ediyor. Tefecilerin ve mafya patronlarının istenmeyen ilgisinden kaçınmaya çalışırken travma sonrası stres bozukluğunun zorluklarıyla uğraşır. Açık dünya tasarımı, oyuncuların üç ana adadan oluşan Liberty City’de dolaşmasına olanak tanır. Oyun üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanıyor ve dünyası yürüyerek veya araçla geziniyor.

Grand Theft Auto IV, üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan bir aksiyon-macera oyunudur. Bazıları oyuncuların daha fazla talimat veya etkinlik için beklemesini gerektirdiğinden, aynı anda çalışan birkaç aktif göreve sahip olmak mümkündür. Görevler dışında oyuncular oyunun açık dünyasında özgürce dolaşabilir ve isteğe bağlı yan görevleri tamamlama yeteneğine sahip olabilir.

Gta 4 Indir

Gta 4 İndir Özellikleri

  • GTA 4 İndir, inanılmaz derecede ayrıntılı grafikler, ortamlar ve karakterlerle şaşırtıcı derecede gerçekçi ve geniş bir oyun dünyasına sahiptir.
  • Oyun ayrıca, oyuncuları saatlerce eğlendirmek için birden fazla yan görev ve aktivite ile sürükleyici ve ilgi çekici bir hikayeye sahiptir.
  • GTA 4, yılın en popüler oyunlarından biridir ve her oyuncunun koleksiyonunda bulunması gereken bir oyundur.
  • Grand Theft Auto 4, her zamankinden daha ayrıntılı ve karmaşık olan yeni bir oyun dünyasına sahiptir.
  • Oyun, keşfedilecek devasa bir açık dünya, sürülecek çok çeşitli araçlar ve birçok görev boyunca savaşmayı kolaylaştıran yepyeni bir savaş sistemi içeriyor.
  • Daha fazlası için geri gelmenizi sağlayacak birkaç çok oyunculu mod da vardır. Genel olarak, Grand Theft Auto 4 her seri hayranının sahip olması gereken bir oyun.

GTA 4 kaç GB?

Grand Theft Auto 4 için oyun dosya boyutu yaklaşık 36 GB’dir. Ancak, yükleme işlemi ek depolama alanı gerektirebilir. Örneğin, oyunu bir Xbox One konsoluna yüklüyorsanız 50 GB boş alana ihtiyacınız olacaktır.

GTA 4’ü indirebilir miyim?

Evet, GTA 4’ü çevrimiçi olarak çeşitli web sitelerinden indirebilirsiniz. Ancak, herhangi bir sorunla karşılaşmamak için oyunu saygın bir kaynaktan edinin. Ek olarak, oyunun oldukça büyük olduğunu ve indirmenin biraz zaman alabileceğini unutmayın. Oyunu indirdikten sonra, oynamaya başlamadan önce bilgisayarınıza yüklemeniz gerekecektir. Düzgün bir şekilde kurmak için oyunla birlikte gelen talimatları izleyin. Kurulduktan sonra, başlatabilmeli ve sorunsuz bir şekilde oynamaya başlamalısınız. Zevk almak!

GTA 4 Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows Vista – Service Pack 1 / Windows XP – Service Pack 3
İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz veya AMD Athlon X2 64 2.4 GHz
Bellek: Windows Vista için 1,5 GB, Windows XP için 1 GB (Service Pack 3)
Grafik Belleği: 256MB NVIDIA 7900+ GS veya 256MB ATI X1900+ XT DirectX Sürüm: 9.0c
Sabit Disk Alanı: 18GB Ses Kartı: Direct X Uyumlu

Çözüm

Grand Theft Auto serisi, dünya çapındaki en popüler oyun serilerinden biridir ve GTA 4 İndir de bir istisna değildir. Oyun eleştirel beğeni topladı ve o zamandan beri tüm zamanların en çok satan oyunlarından biri haline geldi. Açık dünya aksiyon oyunlarının hayranıysanız, GTA 4 kontrol etmeye değer. Okuduğunuz için teşekkürler!

Leave a Reply

Your email address will not be published.