Euro Truck Simulator 2 Indir – Full Türkçe İndir

By | June 11, 2022

Euro Truck Simulator 2 Indir

Euro Truck Simulator 2 Indir, 2012’de yayınlanan bir kamyon simülasyon oyunudur. Oyuncu bir kamyon kullanır ve Avrupa’nın farklı bölgelerine kargo sunar. Oyun, Londra, Berlin, Roma ve Madrid dahil olmak üzere 60’tan fazla farklı şehir sunuyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz 20’den fazla farklı kamyon türü de var. Euro Truck Simulator 2, eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı ve gerçekçi grafikleri ve oynanışı nedeniyle övüldü.

Euro Truck Simulator 2, Çek Şirketi S.C.S. tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir kamyon simülasyon oyunudur. Yazılım. Microsoft Windows, Linux ve macOS için 19 Ekim 2012’de yayınlandı. Oyun, Euro Truck Simulator serisinin ikinci taksiti olan 2008 Oyun Euro Truck Simulator’ın doğrudan devamıdır. Oyuncu Avrupa’nın bir tasvirine gidebilir, şehirlerini ziyaret edebilir, çeşitli yükler alıp teslim edebilir.

Euro Truck Simulator 2 Indir

Euro Truck Simulator 2 Indir Özellikleri

 • Avrupa’nın gerçekçi bir tasvirine gidin, güzel şehirlerini ziyaret edin, çeşitli kargoları alın ve zamanında teslim edin!
 • Keşfetmek için büyük bir harita – ziyaret etmek için 100’den fazla şehirle, Euro Truck Simulator 2’de kapsayacak çok fazla zemin var!
 • Taşıma için çok çeşitli yükler – hayvancılıktan tehlikeli kimyasallara kadar ve Euro Truck Simulator 2’de her zaman yeni bir şey var.
 • Kendi Kamyon Şirketinizi Yönetin – Sürücüler kiralayın, kamyon ve garaj satın alın ve Avrupa’daki en başarılı kamyon şirketi olmak için işinizi genişletin!
 • Sürekli genişleyen bir çevrimiçi topluluk – 3 milyondan fazla oyuncuyla Euro Truck Simulator 2, simülasyon türündeki en aktif topluluklardan birine sahiptir!

Euro Truck Simulator 2 İndirme Nasıl İndirilir?

Euro Truck Simulator 2’yi indirmek için resmi web sitesine gitmeniz ve “İndir” düğmesine tıklamanız gerekir. Bundan sonra, indirmek istediğiniz oyun sürümünü seçmeniz istenecektir. Performansı seçtikten sonra indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Toplamda ETS2 kaç GB’dir?

Oyunun boyutu güncellemelere ve DLC’lere bağlı olarak değişebileceğinden cevaplamak zor bir sorudur. Ancak, Steam’e göre, temel oyun yaklaşık 3.8 GB. Ancak, tüm güncellemeler ve DLC’ler yüklendiğinde, oyun 13 G.B’ye kadar olabilir.

ETS2’nin en son sürümü nedir?

ETS2’nin en son sürümü 1.37’dir. Önceki sürümler 1.36 ve 1.35 idi.

Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10/8.1/8/7;
 • İşlemci: çift çekirdekli CPU 2.0 GHz;
 • Bellek: 4 GB RAM;
 • Grafik Kartı: GeForce G.T.S. 450 sınıf (Intel HD 4000)
 • Sabit disk alanı: 3 GB mevcut alan;
 • Ses kartı: DirectX uyumlu.

Çözüm

Euro Truck Simulator 2 Indir, büyük potansiyele sahip mükemmel bir oyundur. Ancak, oyun kusurları olmadan değil. Oyunla ilgili en büyük şikayet içerik eksikliği. İçeri girecek sadece bir avuç şehir var ve harita boş hissediyor. Ayrıca, yapılacak çok az yan görev var. Euro Truck Simulator 2’nin harika bir oyun olduğunu düşünüyorum, ancak çok daha fazla olabilir. Umarım geliştiriciler gelecekteki güncellemelerde daha fazla içerik ekler. Okuduğunuz için teşekkürler!

Leave a Reply

Your email address will not be published.