Easeus Data Recovery Full – v15.1 Full Türkçe

By | May 18, 2022

Easeus Data Recovery Full

Easeus Data Recovery Full, sabit sürücülerden, USB sürücülerinden, bellek kartlarından ve diğer depolama cihazlarından gelen kayıp verileri kurtarmak için tasarlanmış bir veri kurtarma yazılımıdır. Biçimlendirilmiş veya hasarlı bölümlerden veri kurtarmak için de kullanabilir. Yazılım hem Windows hem de Mac OS X’i destekler ve şirketin web sitesinden ücretsiz olarak indirilebilir. Gelişmiş veri kurtarma teknolojisi, kayıp verilerinizi sadece birkaç basit adımla kolayca ve hızlı bir şekilde kurtarabilir. Ayrıca, resimler, videolar, belgeler, e -postalar vb. Dahil olmak üzere çeşitli dosya türlerini destekler. Bu nedenle, ev ve işletme kullanıcıları için ideal bir veri kurtarma çözümüdür.

Easeus Data Recovery Full Özellikler

 • Yazılım, teknik deneyimi olmasa bile, herkesin kullanabileceği basit ve sezgisel bir arayüz kullanır.
 • Kayıp verilerinizin konumunu seçin, yazılım onu ​​tarar ve tüm kurtarılabilir dosyaları görüntüler.
 • Daha sonra hangi dosyaları kurtarmak istediğinizi seçebilirsiniz; yazılım bunları belirli bir konuma kaydeder.
 • LauSus Veri Kurtarma Sihirbazı, kazara silme, format hataları, virüs saldırıları, sistem çökmeleri ve daha fazlası dahil olmak üzere her türlü veri kaybı senaryosundan veri kurtarabilir.
 • Lauseus Veri Kurtarma Sihirbazı’nın ücretsiz sürümü 2GB’a kadar veri kurtarmanızı sağlar. Daha fazla kurtarmanız gerekiyorsa, sınırsız veri kurtarma için Pro sürümüne yükseltebilirsiniz.

Easeus Data Recovery Full

Easeus Data Recovery kullanımı ücretsiz mi?

Evet, LauSus veri kurtarma kullanımı ücretsizdir. Bu yazılımla kayıp verileri kolayca kurtarabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, bilgisayarınıza indirip yüklemektir. Hiçbir şey için ödeme yapmaya gerek yok. Sadece basit adımları izleyin ve kayıp verilerinizi hemen kurtarabilirsiniz.

Easeus Data Recovery güvenli midir?

Evet, LauSus veri kurtarma güvenlidir. Yazılım, virüsler, kötü amaçlı yazılımlar ve diğer kötü amaçlı yazılımlar tarafından test edilmiş ve kanıtlanmıştır. Ayrıca, yazılım, Windows ve diğer işletim sistemlerinin en son sürümleriyle uyumlu olduğundan emin olmak için düzenli olarak güncellenir.

LauSus Veri Kurtarma Sistemi Gereksinimleri

Lütfen bilgisayarınızın LauSus veri kurtarma yazılımı için minimum sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını kontrol edin

 • İşletim Sistemi: Windows 10/8.1/
 • 8/7/Vista/XP; Mac OS X 10.9 veya üstü
 • CPU: 1GHz (32 bit veya 64 bit)
 • RAM: 512 MB veya daha fazla RAM (1024 MB önerilir)
 • Sabit disk alanı: sabit diskte 32 MB mevcut alan
 • Boş alan: 300 MB veya daha fazla tavsiye edilir

Çözüm

Sonuç olarak, Easeus Data Recovery Full Sihirbazı, bilgisayarınızdan kayıp veya silinen dosyaları kurtarmanıza yardımcı olabilecek güçlü bir veri kurtarma aracıdır. Kullanımı çok kolaydır ve kayıp verileri kurtarması gereken herkes için mükemmel bir seçim haline getiren birçok özelliğe sahiptir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.