Adobe Illustrator Indir – (32-64 Bit) Full Türkçe 2022

By | May 26, 2022

Adobe Illustrator İndir

Adobe Illustrator İndir, Adobe Inc tarafından geliştirilen ve pazarlanan bir vektör grafik editörüdür. Orijinal olarak Apple Macintosh için tasarlanan Adobe Illustrator’ın geliştirilmesi 1985’te başladı. Creative Cloud (CC) ile birlikte Illustrator CC, 17 Haziran 2013’te piyasaya sürüldü. CC, eklenen abonelik başladı. Adobe Illustrator, grafik tasarımcılar, web tasarımcıları, görsel sanatçılar, illüstratörler ve tipograflar tarafından vektör görüntüleri, illüstrasyonlar, logolar, grafikler ve simgeler oluşturmak için kullanılır.

Bunlar kağıda yazdırılabilir veya Adobe Photoshop ve Adobe InDesign gibi diğer yazılım programlarına aktarılabilir. Adobe Illustrator, bir yolda, serbest biçimli yazı tipinde veya bir şekil içinde yazı oluşturmanın kolay bir yolunu sağlayan yeni bir dokunmatik yazı aracı sunar. Ayrıca canlı bozulma ve Perspektif Izgarası araçlarına sahiptir. Yeni bir Görüntü İzleme paneli, raster görüntüleri (fotoğraflar gibi) vektör çizimlerine dönüştürmeyi kolaylaştırır.Adobe Illustrator Indir

Adobe Illustrator İndirme Özellikleri

  • Adobe Illustrator bir vektör çizim programıdır.
  • Tasarımcılar, web ve baskı projeleri için illüstrasyonlar, logolar ve grafikler oluşturmak için sıklıkla kullanır.
  • Yazılım, şekiller oluşturmak için kalem aracı, şekil aracı ve yazım aracı dahil olmak üzere çeşitli araçlar kullanır.
  • Adobe Illustrator ayrıca nesneleri gruplama, katmanlar oluşturma ve Yol Bulucu efektlerini kullanma gibi karmaşık çizimler oluşturmayı kolaylaştıran çeşitli özelliklere sahiptir.
  • Ayrıca, animasyonlar ve etkileşimli prototipler oluşturmak için adobe Illustrator’ı kullanabilirim.

Adobe Illustrator’ı ücretsiz olarak indirebilir misiniz?

Evet, Adobe, Illustrator’ın ücretsiz deneme sürümünü sunar. Ücretsiz deneme sürümünü indirmek için Adobe web sitesini ziyaret edin.

Illustrator, Photoshop’tan daha mı iyi?

Illustrator ve Photoshop arasındaki birkaç önemli fark, bir programı ihtiyaçlarınız için diğerinden daha iyi hale getirebilir. Kesin bir hassasiyetle ayrıntılı grafikler veya çizimler oluşturmanız gerekiyorsa, Illustrator muhtemelen daha iyi bir seçenektir. Photoshop, fotoğraflar ve bitmap görüntülerle çalışmak için daha uygundur. Videoyu düzenlemeniz veya geliştirmeniz gerekiyorsa, Photoshop’un video düzenleme yetenekleri ona avantaj sağlar.

Adobe Illustrator için sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7 SP1, 8 veya 10; macOS X 10.11 veya üstü
  • İşlemci: Intel Pentium 4 veya AMD Athlon 64 işlemci
  • RAM: 2 GB RAM (4 GB önerilir)
  • Sabit sürücü alanı: Kurulum için 3 GB kullanılabilir sabit sürücü alanı
  • Monitör çözünürlüğü: 1024×768 ekran (1920×1080 önerilir) ve 16 bit video kartı

Çözüm

Sonuç olarak Adobe Illustrator İndir’in vektör grafikleri oluşturmak için çok güçlü bir araç olduğunu söyleyebiliriz. Hem acemi hem de deneyimli kullanıcılar için uygun çok çeşitli özellik ve işlevlere sahiptir. Adobe Illustrator, kullanıcı dostu arayüzü ve çok çeşitli yerleşik şablonlarıyla profesyonel görünümlü vektör grafikleri oluşturmayı kolaylaştırır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.